Astăzi este Sâmbătă, 04 Decembrie 2021

Pentru clientul nostru, companie cu capital strain din Sibiu, cautam o persoana cu bune cunostinte de limba franceza (si engleza) pentru o pozitie de AGENT ACHIZITII (BUYER).

Asteptam CVurile celor interesati la adresa: candidati@recrutart.ro

Candidatul ideal:

Bune cunostinte de engleză și franceză (nivel minim B2)
Abilități de negociere
Flexibilitate și inițiativa
Capacitatea de a lucra într-un mediu internațional
Orientare catre spre rezolvarea problemelor

Responsabilitati:

Creează comenzi de cumpărare în conformitate cu politicile și procedurile companiei
Procesează solicitările într-un mod corect și eficient
Evaluează furnizorii și propune îmbunătățiri
Analizează furnizorii, ofertele în termeni de preț, calitate și disponibilitate
Pregătește rapoarte
Gestionează prețuri, termenele de plată, date de livrare etc

Se oferă:

Cariera într-un mediu internațional, într-o echipă performantă