Astăzi este Vineri, 15 Decembrie 2017

Pentru clientul nostru, platforma online internationala din industria ospitalitatii de lux, anuntam selectia pentru pozitia de AGENT ACTUALIZARE CONTINUT ONLINE. Asteptam CVurile celor interesati la adresa candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Introducerea si mentenanta datelor privitoare la proprietatiile inscrise pe platforma
Verificarea datelor existente si eventualele corectari ale acestora
Asigurarea mentinerii unui continut de informatii relevant si complet

Cerinte:

Persoana responsabila, serioasa, capabila sa lucreze autonom
Atentie la detaliu
Foarte bune abilitati de utilizare si scriere la calculator
Limba engleza la nivel avansat
Cunostinte de baza de Excel

Se ofera:

Salariu atractiv
Posibilitatea organizarii autonome a muncii

Linux/Unix SysAdmin (DevOps engineer) - SIBIU
Responsabil productie - ORASTIE
Agent actualizare continut online - SIBIU
Office Manager - SIBIU
Consultant vanzari - limba germana - SIBIU
Inginer tehnolog vopsitorie mase plastice - ALBA
CAE-modeling engineer - SIBIU
Automotive embedded software developers - SIBIU
Junior Abap Developer cu limba germana - CLUJ
Responsabil planificare productie - ALBA
Inginer dezvoltare proiect - ALBA
Product Data Agent with German - SIBIU
Sef atelier confectii textile industriale - SIGHISOARA
Editor Imagini Photoshop - SIBIU
Team Leader - Java Developer - SB
ETL / Data Engineer for BI Team - SB
Java Developer with focus on Testing - SB
JavaScript Architect - SB
Software Developer for Driver Assistance / Autonomous Driving - SB
Java Developer - SB
Vorbitori de limba germana - SB