Astăzi este Marţi, 18 Iunie 2019

Pentru clientul nostru,companie germana din Sibiu activa in sectorul e-commerce, anuntam selectia pentru pozitia de AGENT ACTUALIZARE CONTINUT ONLINE IN LIMBA SPANIOLA.

Asteptam CVurile celor interesati la adresa: candidati@recrutart.ro

Cerinte:

Atentie deosebita la detaliu
Responsabilitate pentru munca depusa
Limba spaniola la nivel avansat, limba engleza la nivel mediu
Bune cunoștințe operare calculator

Responsabilitati:

Asigurarea corectitudinii datelor din cadrul categoriei de produse
Pastrarea legaturii cu furnizorii internaționali din categoria alocata, solicitarea permanenta de informatii despre produsele noi
Crearea si actualizarea datelor din sistem pentru categoriile de produse
Identificarea oportunitatiilor de imbunatatire a activitatii

Se ofera:

Activitate ce permite pastrarea unui echilibru intre munca si viata personala
Mediu de lucru placut
Birou in zona linistita a orasului