Astăzi este Miercuri, 25 Aprilie 2018

Pentru clientul nostru, companie de succes din Sibiu ce dezvolta un proiect propriu, anuntam selectia pentru pozitia de AGENT SUPORT CLIENTI. Asteptam CVurile celor interesati la adresa candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Acordarea de suport telefonic, email si chat pentru clientii din strainatate ce utilizeaza platforma companiei
Efectuarea de rezervari, modificari de rezervari, acordarea de detalii suplimentare despre oferte / servicii
Asigurarea legaturii cu furnizorii de servicii (hoteluri, agentii turism, etc)

Cerinte:

Foarte bune abilitati de comunicare si interrelationare cu clientii, atat la telefon cat si pe mail/chat
Persoana responsabila, serioasa, capabila sa lucreze si sa ia decizii autonom
Foarte bune abilitati de utilizare si scriere la calculator
Experienta anterioara in domeniul relatiilor cu clientii sau turism constituie avantaj
Limba italiana sau franceza sau spaniola sau germana la nivel avansat
Limba engleza la nivel avansat constituie avantaj

Se ofera:

Salariu atractiv
Sediul companiei este in zona Calea Dumbravii / Mihai Viteazu
Program de lucru normal de 8h, in doua schimburi alternativ saptamanal (9-17.30, respectiv 16.00-0.30)
Mediu de lucru placut, nestresant