Astăzi este Duminică, 26 Mai 2019

Pentru clientul nostru, firma importanta de arhitectura din Sibiu, anuntam selectia pentru pozitia de ARHITECT. Asteptam CVurile celor interesati la adresa candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Studii superioare de arhitectură
Experiență profesională relevantă
Cunoștințe bune de programe de editare şi proiectare specifice domeniului
Persoana responsabilă, capabilă să lucreze atât independent cât și în echipă

Descrierea jobului:

Implicarea activă în proiectele clienților firmei în toate etapele și fazele cuprinse în Misiunea arhictectului de la etapa preliminară, pregătitoare și de concept până la asistența la execuție

Se oferă:

Proiecte interesante și variate
Flexibilitate în colaborare (de la sediul firmei pentru persoanele din Sibiu sau la distanță pentru cei din alte localități)
Activitate într-o firmă de succes

Data limită estimată: 30.05.2019