Astăzi este Vineri, 15 Decembrie 2017

Pentru clientul nostru, agentie elvetiana ce publica editii de lux adresate circuitului diplomatic, cautam CONSULTANTI VANZARI cu LIMBA GERMANA. Asteptam CVurile celor interesati la adresa candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Contactarea prin telefon si apoi e-mail a persoanelor de decizie din cadrul celor mai importante corporatii globale (spre exemplu, Companiile din DAX 30)
Prezentarea ofertei de publicitate in materialele pe care le publica agentia, adresate circuitului diplomatic
Incheierea vanzarii
Servicii post-vanzare: definirea machetei, intermedierea continutului, urmarirea procesului de productie
Mentinerea si actulizarea bazei de date cu potentiali clienti

Cerinte:

Studii superioare
Foarte bune capacitati de comunicare
Interes si capacitate de a interactiona cu cele mai mari corporatii globale, la cel mai inalt nivel
Analiza contextului geo-politic international si a relatiilor de business generate de acesta
Perseveranta si entuziasm in atingerea obiectivelor
Orientare catre rezultat

Se ofera:

Salariu de baza atractiv
Bonusuri din vanzari
Oportunitatea de a interactiona de a lucra la cel mai intalt nivel de business

Linux/Unix SysAdmin (DevOps engineer) - SIBIU
Responsabil productie - ORASTIE
Agent actualizare continut online - SIBIU
Office Manager - SIBIU
Consultant vanzari - limba germana - SIBIU
Inginer tehnolog vopsitorie mase plastice - ALBA
CAE-modeling engineer - SIBIU
Automotive embedded software developers - SIBIU
Junior Abap Developer cu limba germana - CLUJ
Responsabil planificare productie - ALBA
Inginer dezvoltare proiect - ALBA
Product Data Agent with German - SIBIU
Sef atelier confectii textile industriale - SIGHISOARA
Editor Imagini Photoshop - SIBIU
Team Leader - Java Developer - SB
ETL / Data Engineer for BI Team - SB
Java Developer with focus on Testing - SB
JavaScript Architect - SB
Software Developer for Driver Assistance / Autonomous Driving - SB
Java Developer - SB
Vorbitori de limba germana - SB