Astăzi este Marţi, 23 Ianuarie 2018

Pentru clientul nostru, agentie elvetiana ce publica editii de lux adresate circuitului diplomatic, cautam CONSULTANTI VANZARI cu LIMBA ITALIANA sau SPANIOLA sau RUSA sau PORTUGHEZA. Asteptam CVurile celor interesati la adresa candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Contactarea prin telefon si apoi e-mail a persoanelor de decizie din cadrul celor mai importante corporatii globale (spre exemplu, Companiile din DAX 30)
Prezentarea ofertei de publicitate in materialele pe care le publica agentia, adresate circuitului diplomatic
Incheierea vanzarii
Servicii post-vanzare: definirea machetei, intermedierea continutului, urmarirea procesului de productie
Mentinerea si actulizarea bazei de date cu potentiali clienti

Cerinte:

Studii superioare
Foarte bune capacitati de comunicare
Interes si capacitate de a interactiona cu cele mai mari corporatii globale, la cel mai inalt nivel
Analiza contextului geo-politic international si a relatiilor de business generate de acesta
Perseveranta si entuziasm in atingerea obiectivelor
Orientare catre rezultat
Cunostinte foarte bune de LIMBA ENGLEZA plus o alta limba de circulatie internationala (ITALIANA sau SPANIOLA sau RUSA sau PORTUGHEZA)

Se ofera:

Salariu de baza atractiv
Bonusuri din vanzari
Oportunitatea de a interactiona de a lucra la cel mai inalt nivel de business