Astăzi este Miercuri, 25 Aprilie 2018

Impreuna cu clientul nostru, companie din sectorul IT, anuntam selectia pentru pozitia de CONTABIL SEF (EXPERT CONTABIL). Asteptam candidaturile dumneavoastra la adresa candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Responsabil de activitatea financiar-contabila a companiei, incluzand activitatea de salarizare
Raspunde de realizarea, respectarea si implementarea politicilor si procedurilor financiar-contabile
Intocmeste si verifica balanta, bilantul anual, inventarul societatii
Urmareste permanent legislatia financiara si asigura respectarea acesteia
Realizeaza raportari catre managementul companiei

Cerinte:

Studii universitare economice
Experienta relevanta in domeniu
Calificare de Expert Contabil
Cunostinte avansate de utilizare PC
Capacitate de decizie
Autonomie si initiativa

Se ofera:

Activitate in cadrul unei companii de succes