Astăzi este Joi, 24 Octombrie 2019

Pentru clientul nostru, companie de productie cu capital strain din Sibiu, anuntam selectia pentru pozitia de Economist.

Asteptam CVurile celor interesati la adresa: candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Inregistrarea documentelor contabile - facturi de achiziții interne și externe, importuri, registrul de banca, etc
Incadrarea documentele contabilizate pe venituri și cheltuieli, arhivarea documentele financiar contabile
Introducerea in sistem a comenzilor de achizitie, intocmirea diverselor situatii
Rezervarea cazarii si organizeaza transportului (in Sibiu) pentru partenerii externi

Cerinte:

Studii superioare
Preferabil experienta de 1-3 ani pe o pozitie similara
Cunostinte limba engleza – cel putin la nivel mediu
Persoana responsabila, riguroasa, orientata catre respectarea termenelor si sarcinilor