Astăzi este Joi, 21 Septembrie 2017

Impreuna cu clientul nostru, importanta companie multinationala de productie din Sibiu, anuntam selectia pentru postul de INGINER PROCES. Cei interesati ne pot trimite CV-ul la adresa candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Coordonarea realizarii de mostre/ produse noi in atelierul de prototipuri
Urmarirea realizarii seriei zero pentru produsele noi
Planificarea implementarii produselor in productia de serie
Realizarea documentatiei procesului de producţie
Propunerea măsurilor de imbunatatire a proceselor si reducere a timpului de producţie

Cerinte:

Studii superioare de inginerie (domeniul electric/electronic reprezinta un avantaj)
Cunoasterea limbii engleze nivel avansat
Experienta cu procese de asamblare manuala
Bune abilitati de comunicare, capacitatea de a lucra in echipa
Abilitati de analiza si sinteza
Capacitatea de a lucra rapid si precis sub presiune si la termene limita
Orientarea catre client, abilitatea de a dezvolta si mentine relatia cu clientii