Astăzi este Miercuri, 25 Aprilie 2018

Pentru clientul nostru, companie multinationala de productie din Sibiu, cautam o persoana pentru pozitia de INGINER PRODUCTIE. Cei interesati ne pot trimite CV-ul la adresa candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Responsabil de coordonarea liniilor de productie
Responsabil de analiza si imbunatatirea proceselor de productie
Responsabil de urmarirea realizarii seriei zero pentru produsele noi
Responsabil de propunerea masurilor de rationalizare, reducerea timpului de productie

Candidatul ideal:

Studii universitare tehnice ( preferabil electromecanica, TCM)
Experienta in coordonarea unei echipe in cadrul unei companii de productie
Cunoastrerea la nivel avansat a limbii engleze (germana constituie avantaj)
Persoana determinata, capabila sa ia decizii
Experienta in productia de cabluri constituie avantaj important