Astăzi este Miercuri, 26 Septembrie 2018

Impreuna cu clientul nostru, companie de productie cu capital strain din Sibiu, anuntam selectia pentru pozitia de INGINER PROIECTANT din cadrul departamentului de R&D. Asteptam CVurile dvs la adresa candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Responsabil de proiectarea noilor produse ale companiei
Realizarea designului 3D al produselor si detalierea prin desene 2D complete
Responsabil de modificarea produselor existente in functie de noile specificatii

Cerinte:

Studii universitare tehnice ( tehnologia constructiilor de masini, electro-mecanica)
Experienta pe o pozitie similara minim 3 ani, preferabil intr-o companie de productie
Experienta in proiectarea de conectori / cablaje constituie avantaj
Cunoasterea programelor CAD 3D si 2D
Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze sau germane
Abilitati de comunicare si munca in echipa

Se ofera:

Activitate interesanta si provocatoare profesional in cadrul departamentului de R&D