Astăzi este Joi, 21 Septembrie 2017

Impreuna cu clientul nostru, biroul de dezvoltare software al unei importante companii germane, anuntam selectia pentru pozitia de JAVA DEVELOPER. Asteptam candidaturile dumneavoastra la adresa candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Dezvoltarea impreuna cu echipa din Sibiu a aplicatiilor web destinate companiei mama din Germania

Cerinte:

Studii in domeniul IT
Nivel de experienta mediu sau senior
Bune sau foarte bune cunostinte de Java SE, EE 8, Spring, Javascript AngularJS
Cunostinte de baze de date NoSQL constituie avantaj
Experienta in aplicatii pentru comertul on-line constituie avantaj
Limba engleza la nivel avansat
Foarte bune abilitati de comunicare

Se ofera:

Activitate interesanta in cadrul unei companii lider de piata in Germania pe sectorul sau de activitate
Infrastructura hardware de top (echipamente Apple)
Pachet salarial atractiv
Atmosfera de lucru excelenta
Birou in zona linistita si centrala a Sibiului

Relocare in cazul persoanelor din alte zone alte tarii