Astăzi este Miercuri, 25 Aprilie 2018

Impreuna cu clientul nostru, companie de productie cu capital strain din Sibiu, anuntam selectia pentru pozitia de MANAGER CALITATE SI MEDIU. Asteptam CVurile dvs la adresa candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Responsabil de implementarea, imbunatatirea si urmarirea Sistemului de Management Integrat calitate-mediu
Responsabil de planificarea, efectuarea si documentarea auditurilor interne / ale furnizorilor
Responsabil de comunicarea cu clientii si furnizorii pe probleme de calitate
Responsabil de gestionarea si tratarea reclamatiilor de la clienti
Coordonarea si supervizarea echipei de asigurarea calitatii (inclusiv inginerii de calitate)

Cerinte:

Studii universitare
Experienta in departamentul de calitate al unei companii de productie
Cunoasterea standardelor de calitate
Cunostinte de managementul calitatii
Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze (germana avantaj)
Persoana responsabila, comunicativa