Astăzi este Joi, 21 Septembrie 2017

Împreună cu clientul nostru, companie multinațională din Sibiu din sectorul transporturilor, anunțăm selecția pentru poziția de MANAGER CALITATE TRANSPORTURI. Așteptăm CV-ul dumneavoastră la adresa candidati@recrutart.ro

Responsabilităţi:
Managementul relației cu clienții și partenerii companiei
Asigurarea rezolvării tuturor problemelor care apar în relația cu partenerii companiei
Gestionarea reclamațiilor venite din partea clienților și a partenerilor
Îmbunătățirea continuă a procedurilor în relația cu partenerii
Conducerea departamentului de relații clienți respectiv a celui de suport operațional

Cerințe:
Foarte bune abilități de comunicare
Capacitate de a înțelege probleme și a găsi căi de rezolvare
Experiență în domeniul transporturilor constituie avantaj
Viziune și capacitate de inovație și perfecționare continuă
Limba engleză la nivel avansat

Se oferă:
Dezvoltarea carierei într-o companie multinațională de succes
Pachet salarial atractiv

Data limită estimată: 25.09.2016