Astăzi este Joi, 21 Septembrie 2017

Împreună cu clientul nostru, companie multinationala, lider de piata in domeniul retail, anunțăm selecția pentru postul de MANAGER DEPARTAMENT RETAIL in cadrul magazinului din Sibiu. Aşteptăm candidaturile dumneavoastră la adresa candidati@recrutart.ro

Responsabilitati

Supervizeaza, coordoneaza si motiveaza echipa din subordine
Asigura dezvoltarea departamentului pe care il conduce
Asigura mentinerea unui stoc adecvat
Implicarea in procesul vanzarii atunci cand este cazul

Cerinte

Studii universitare absolvite
Abilitati de management si coordonare a unei echipe (5-8 persoane)
Orientarea catre necesitatile clientului
Experienta anterioara pe un post similar reprezinta un avantaj
Disponibilitate la deplasari ocazionale

Se ofera:

Dezvoltarea carierei intr-o echipa tanara si dinamica
Perspective de evolutie in cariera