Astăzi este Joi, 21 Septembrie 2017

In numele clientului nostru, companie multinationala producatoare de componente din plastic, localizata in judetul Alba, cautam un MANAGER PRODUCTIE. Daca sunteti interesati, va rugam sa trimiteti CV-ul la candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Responsabil de coordonarea intregului proces de productie
Urmareste si raspunde de realizarea productiei in parametri tehnici si calitativi solicitati de clienti
Responsabil de realizarea situatiilor de productie, calculul necesarului de materiale, realizarea si implementarea tehnologiei noilor produse cat si de calitatea produselor realizate
Realizarea zilnica a obiectivelor de productie stabilite (respectarea termenelor, monitorizarea stocului)
Identificarea escaladarii situatilor majore si oferirea de suport in rezolvarea lor
Urmareste incadrarea in bugetele stabilite si executa planuri pentru a reducerea costurilor
Supraveghează implementarea unor noi sisteme și procese

Cerinte:

Studii universitare tehnice
Minim 3 ani experienta la nivel de conducere in productie sau pe un post similar
Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze
Foarte bune abilitati de comunicare si gestionare a timpului
Abilitate de stabilire a prioritatilor si atenta la detalii
Cunoasterea MS Office, Windows