Astăzi este Miercuri, 28 Iulie 2021

Pentru clientul nostru, producator cu capital strain de materiale constructii, cautam in Sibiu un Manager proiect tehnico-comercial.

Asteptam CVurile celor interesati la adresa: candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Este responsabil de departamentul Proiecte Construcţii:
Mentine si intretine legaturile cu partenerii (distribuitori, arhitecti, constructori, clienti finali) promovand permanent produsele societatii.
Analizeaza cererile de ofertă primite conform proiect (sau documentaţie pentru execuţie);
Face propuneri de schimbare, dacă este cazul, a soluţiilor tehnice personalizate;
Întocmeşte ”dosarul ofertei” conform cererii de ofertă (inclusiv fişe tehnice, declaraţii de conformitate şi certificate de garanţie, planul calităţii, etc.), elaborează şi transmite oferte de preţ
Sustine prezentari la facultatile de profil.
Identifica si oferteaza lucrari/proiecte, urmareste statusul proiectelor
Asigura asistenta tehnica in santierele importante

Cerinte:

Studii superioare (de preferat, constructii sau arhitectura)
Foarte bune cunostinte despre domeniul constructiilor si al materialelor de constructii (in special mortare)
Foarte bune abilitati de comunicare
Persoana responsabila, capabila sa lucreze atat in echipa cat si autonom

Se ofera:

Cariera intr-o companie de top
Pachet salarial atractiv (include autoturism serviciu)
Program flexibil

Data limita estimata: 5 iulie 2021