Astăzi este Vineri, 15 Decembrie 2017

Pentru clientul nostru, biroul din Sibiu al unei companii germane, anuntam selectia pentru o pozitie de OFFICE MANAGER. Asteptam CVurile celor interesati la adresa candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:
Intocmeste si tine evidenta documentelor: contracte de munca ale angajatilor (momentan compania are aproximativ 30 angajati), fise de pontaj, alte documente
Planifica si administreaza necesarul de materiale consumabile pentru birou, relatia cu firmele furnizoare de servicii si utilitati, inclusiv plata facturilor catre acestea
Coordoneaza rezervarile (hotel, avion) legate de calatoriile angajatilor
Transmite documentele contabile catre firma de contabilitate
Intocmeste alte documente si rapoarte cerute de managementul companiei

Cerinte:
Studii superioare
Limba engleza - obligatoriu, limba germana sau spaniola constituie avantaj
Persoana comunicativa, responsabila, eficienta
Bune cunostinte de utilizare PC, Internet, pachet MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
Foarte bune capacitati de organizare si prioritizare
Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj

Se ofera:
Salariu atractiv
Sediul companiei este in zona centrala (Bulevardul Victoriei)
Program de lucru normal (8h + pauza de masa), usor flexibil
Mediu de lucru placut, nestresant

Data limita:
15.12.2017

Linux/Unix SysAdmin (DevOps engineer) - SIBIU
Responsabil productie - ORASTIE
Agent actualizare continut online - SIBIU
Office Manager - SIBIU
Consultant vanzari - limba germana - SIBIU
Inginer tehnolog vopsitorie mase plastice - ALBA
CAE-modeling engineer - SIBIU
Automotive embedded software developers - SIBIU
Junior Abap Developer cu limba germana - CLUJ
Responsabil planificare productie - ALBA
Inginer dezvoltare proiect - ALBA
Product Data Agent with German - SIBIU
Sef atelier confectii textile industriale - SIGHISOARA
Editor Imagini Photoshop - SIBIU
Team Leader - Java Developer - SB
ETL / Data Engineer for BI Team - SB
Java Developer with focus on Testing - SB
JavaScript Architect - SB
Software Developer for Driver Assistance / Autonomous Driving - SB
Java Developer - SB
Vorbitori de limba germana - SB