Astăzi este Marţi, 23 Ianuarie 2018

Pentru clientul nostru, companie cu capital strain si sediul in Sibiu, activa in sectorul BPO, cautam o persoana pentru pozitia de PHP DEVELOPER (Middle / Senior Level). Cei interesati ne pot contacta la adresa candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Back-end development al aplicatiilor companiei
Analizarea cerintelor de business si recomandarea si implementarea solutiilor tehnice corespunzatoare
Comunicare cu colegii si clientii care utilizeaza aplicatiile dezvoltate
Dezvoltarea de proiecte noi
Dezvoltarea de functionalitati suplimentare pentru aplicatiile existente

Cerinte:

Cunostinte avansate (minim 3 ani) de programare back-end in PHP, cu baze de date MySQL
Experienta cu un framework PHP si cu un sistem de versionare (Git, SVN etc.) - constituie avantaj
Limba engleza la nivel avansat
Initiativa, responsabilitate, gestionare eficienta a timpului

Se ofera:
Pachet salarial atractiv (peste media pietei din Sibiu)
Mediu de lucru placut
Sediu intr-o zona centrala si linistita a Sibiului
Asigurare medicala privata, bonuri de masa si alte beneficii