Astăzi este Sâmbătă, 04 Decembrie 2021

Pentru clientul nostru, o companie de producție germană care deține o fabrică în Sibiu, căutăm o persoana cu experienta pentru o pozitie de PLANIFICATOR PRODUCTIE.

Asteptam CVurile celor interesati la adresa: candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

- Planificarea, lansarea controlul si urmarirea fabricatiei

- Asigurarea fluiditatii si continuitatii procesului de productie

- Urmarirea si controlul comenzilor de productie pe fluxul de fabricatie

- Asigurarea planificarii corecte a planurilor de productie (in baza comenzilor de productie) cu respectarea termenelor de livrare

- Comunicare permanenta cu clientii (email si telefonic)

- Urmarire KPI, efectuare forecast-uri si analize

Candidatul ideal:

- experienta pe o pozitie similara (minim 3 ani) intr-o companie multinationala de productie

- cunostinte foarte bune de SAP

- limba engleza sau germana la nivel avansat

- foarte bune abilitati de comunicare, gandire analitica

- persoana cu initiativa, dinamica

Se ofera:

- salariu atractiv

- activitate intr-o companie de productie dinamica

- posibilitati de dezvoltare profesionala