Astăzi este Miercuri, 13 Noiembrie 2019

Pentru clientul nostru, hotel de lux din zona statiunii Paltinis, jud Sibiu, anuntam selectia pentru pozitia de RECEPTIONER(-A).

Asteptam CVurile celor interesati la adresa: candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Intampina si primeste oaspetii hotelului
Efectueaza in mod corespunzator procedurile de check-in si check-out ale fiecarui oaspete in parte
Inmaneaza cheia camerei in concordanta cu procedurile de securitate
Verifica lista de sosiri si urmareste cerintele speciale
Raspunde intrebarilor si solicitarilor oaspetilor, preia rezervari

Candidatul ideal:

Studii superioare (constituie avantaj)
Persoana serioasa, responsabila
Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj

Se ofera:

Pachet salarial atractiv, include bonuri de masa
Sistem de bonificare
Mediu de lucru profesionist
Oportunitati de dezvoltare profesionala
Asigurarea transportului din Sibiu
Asigurarea instruirii la locul de munca (daca este cazul)