Astăzi este Sâmbătă, 26 Noiembrie 2022

Pentru clientul nostru, companie cu capital strain localizata in Sebes, jud Alba, avem deschisa o pozitie de Relatii clienti - limba germana.

steptam CVurile celor interesati la adresa: candidati@recrutart.ro

Candidatul ideal:

Foarte bune cunoștințe de germană scris și vorbit precum și cunoștințe bune de engleză;
Foarte bune abilități de comunicare atât în scris cât și oral
Experiență în utilizarea sistemelor CRM ;
Bună cunoaștere a programelor MS Office;
Perseverenta și orientare spre obiective;

Descrierea jobului:

Identificarea nevoilor clienților și oferirea de soluții potrivite acestora
Contactul cu clienții prin e-mail și telefon
Implicare în promovarea produselor companiei
Optimizarea continua a proceselor de lucru
Implicare pentru asigurarea satisfacției clienților

Oferim:

Un mediu de lucru interesant într-o companie dezvoltata
Pachet salarial atractiv
Oportunitati de dezvoltare personală și profesională

Data limita estimata: 30 Noiembrie 2022