Astăzi este Joi, 24 Mai 2018

Pentru clientul nostru, firma producatoare de reactivi chimici de laborator, anuntam selectia pentru o pozitia de REPREZENTANT VANZARI B2B ZONA SIBIU, ALBA, HUNEDOARA. Asteptam CVurile celor interesati la adresa candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Gestionarea unui portofoliu de clienti, companii din domeniul industrial din zona alocata
Prospectare in vederea identificarii unor noi oportunitati de afaceri
Deplasari si vizite la clienti

Candidatul ideal :

Absolvent de studii superioare
Experienta in vanzari B2B la companii din domenii tehnice (automotive, prelucrarea metalelor, industria chimica si petrochimica, metalurgica, etc.)
Disponibilitate la deplasari
Persoana serioasa, responsabila, orientata catre rezultat
Permis de conducere

Se ofera:

Salariu atractiv
Autoturism de serviciu
Activitate in regim home-office

Data limita estimata:
20.05.2018