Astăzi este Duminică, 18 August 2019

Pentru clientul nostru, firma straina producatoare de produse adresate domeniului constructiilor (instalatii) anuntam selectia pentru o pozitia de SALES REPRESENTATIVE B2B.

Asteptam CVurile celor interesati la adresa: candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

- identificarea de noi potentiali clienti din zona alocata (Sibiu si judetele invecinate)
- contactarea si vizitarea clientilor existenti si potentiali
- promovarea si vanzarea produselor companiei
- acordarea de consultanta de specialitate clientilor

Candidatul ideal:
- experienta in domeniul vanzarilor, preferabil in domeniul instalatiilor
- persoana serioasa, responsabila si onesta
- foarte bune abilitati de comunicare
- orientare tehnica
- disponibilitate pentru activitate 100% in teren
- sa aiba permis de conducere categorioa B

Beneficii:

- Salariu fix + comision din vanzari
- Masina de serviciu, laptop, telefon
- Tichete de masa
- Mediul de lucru dinamic, intr-o echipa tanara
- Scolarizari tehnice si pentru dezvoltarea abilitatilor in vanzari
- Timp de lucru flexibil