Astăzi este Luni, 18 Februarie 2019

Pentru clientul nostru, firma de productie cu capital strain din zona Sibiu, anuntam selectia pentru o pozitia de RESPONSABIL ADMINISTRATIV. Asteptam CVurile celor interesati la adresa candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Intocmirea ofertelor de pret pentru produse/servicii, in conformitate cu datele tehnice furnizate de catre clienti si negocierea preturilor cu acestia
Inregistrarea comenzilor din partea clientilor
Urmarirea respectarii termenelor de livrare a produselor catre client
Realizarea documentelor de transport pentru curierii interni si externi
Intocmirea documentelor de expeditie a produselor si transmiterea acestora catre clienti - avize, facturi, certificate de garantie si conformitate

Candidatul ideal:

Studii superioare finalizate
Experienta profesionala minim 2- 3 ani, preferabil in domeniul comercial/ administrativ
Cunoasterea la nivel avansat a limbii franceze
Cunostinte de operare pachet Microsoft
Persoana organizata si atenta la detalii
Abilitati bune de comunicare si munca in echipa

Beneficii :

Salariu motivant
Tichete de masă
Bonusuri de sărbători, în funcție de performanțe
Asigurare medicală privată in functie de vechime
Transport asigurat