Astăzi este Sâmbătă, 26 Noiembrie 2022

Pentru clientul nostru, companie de productie cu capital strain,localizata in Sebes, jud Alba, avem deschisa o pozitie de RESPONSABIL PRODUCTIE - FABRICATIE MOBILIER.

Asteptam CVurile celor interesati la adresa: candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Planifica activitatea de productie in sectiile de fabricatie in functie de planul de productie stabilit
Organizeaza si controleaza activitatile de mentinere si dezvoltare a capacitatilor de productie
Realizeaza masurile necesare pentru maximizarea capacitatilor de productie si cresterea productivitatii
Organizeaza si controleaza introducerea in fabricatie a produselor noi si raspunde de asigurarea
parametrilor prevazuti in documentatie
Realizeaza pontajul personalului din subordine
Stabileste sarcinile si responsabilitatile personalului din subordine in baza fiselor de post
Realizeaza evaluarea periodica a personalului aflat in subordinea sa

Cerinte:

Studii universitare finalizate
Experienta pe o pozitie similara minim 5 ani
Persoana responsabila
Deschidere pentru lucrul in echipa
Respectarea termenelor
Abilitati de negociere
Abilitati de comunicare

Se ofera:

Pachet salarial atractiv
Cariera intr-o companie de productie cu capital strain de succes