Astăzi este Marţi, 23 Ianuarie 2018

Pentru clientul nostru, companie multinationala de productie localizata in judetul Hunedoara, anuntam selectia pentru pozitia de RESPONSABIL PRODUCTIE. Asteptam CVurile persoanelor interesate la candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Responsabil de coordonarea productiei din unitatea incredintata

Responsabil de pregatirea proceselor de fabricatie si a planurilor de investitii

Realizeaza planuri de reducere a costurilor

Supervizeaza, selecteaza si dezvolta personalul pentru realizarea eficienta a productiei

Urmareste respectarea reglementarilor de calitate si mediu aferente industriei

Cerinte:

Studii universitare tehnice

Experienta in domeniul industrial, preferabil pe aceeasi pozitie

Abilitatea de a citi si interpreta desene tehnice

Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational

Persoana responsabila, capabila sa coordoneze o echipa