Astăzi este Joi, 21 Septembrie 2017

Impreuna cu clientul nostru, importanta companie multinationala de productie din Sibiu, anuntam selectia pentru postul de RESPONSABIL PROIECT. Asteptam CV-urile dumneavoastra pe adresa candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Responsabil pentru planificarea, managementul si controlul din punct de vedere tehnic si financiar al noilor produse
Responsabil pentru controlul, actualizarea si mentinerea costului total al productiei si urmarirea mentinerii costurilor in marja propusa
Responsabil pentru imbunatatirea continua a proiectelor desfasurate de catre companie

Cerinte:

Studii universitare de specialitate (inginerie, inginerie economica)
Experienta pe o pozitie similara intr-o companie de productie
Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze
Persoana capabila de intelegerea unui proces de productie
Abilitati de comunicare si negociere