Astăzi este Sâmbătă, 17 Noiembrie 2018

Pentru clientul nostru, firma producatoare de substante chimice adresate industriei, anuntam selectia pentru o pozitia de B2B SALES REPRESENTATIVE. Asteptam CVurile celor interesati la adresa candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Gestionarea unui portofoliu de clienti, companii din domeniul industrial din zona alocata
Prospectare in vederea identificarii unor noi oportunitati de afaceri
Deplasari si vizite la clienti

Candidatul ideal :

Absolvent de studii superioare
Experienta in vanzari B2B
Disponibilitate la deplasari
Persoana serioasa, responsabila, orientata catre rezultat
Domiciliu preferabil in zona Sibiu, Alba,Valcea, Hunedoara
Permis de conducere

Se ofera:

Salariu atractiv
Autoturism de serviciu
Activitate in regim home-office

Data limita estimata:
30.11.2018