Astăzi este Marţi, 18 Iunie 2019

Pentru clientul nostru, firma ce produce si comercializeaza substante chimice adresate industriei, anuntam selectia pentru o pozitia de SALES REPRESENTATIVE B2B.

Asteptam CVurile celor interesati la adresa: candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Vanzarea consultativa catre companii producatoare din diferite sectoare industriale (automotive si altele)
Gestionarea unui portofoliu de clienti
Prospectare in vederea identificarii unor noi oportunitati de afaceri
Deplasari si vizite la clienti

Candidatul ideal :

Absolvent de studii superioare
Experienta in vanzari B2B
Disponibilitate la deplasari
Persoana serioasa, responsabila, orientata catre rezultat
Domiciliu preferabil in zona Sibiu, Alba,Valcea, Hunedoara
Permis de conducere

Se ofera:

Activitate motivanta
Pachet salarial atractiv
Regim home-office (include autoturism de serviciu, laptop, telefon)