Astăzi este Miercuri, 28 Iulie 2021

Pentru clientul nostru, companie de constructii cu capital strain, antreprenor general al unui important proiect industrial din Sibiu, cautam Sef Santier Constructii Industriale.

Asteptam CVurile celor interesati la adresa: candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Conduce in mod direct activitatile de executie a lucrarilor
Urmareste asigurarea tuturor documentelor si conditiilor necesare executiei
Supravegheaza permanent desfasurarea lucrarilor
Supervizeaza activitatea subcontractantilor
Raspunde de respectarea tuturor normelor de calitate in constructii, PM, PSI, protectia mediului, regulament intern

Cerinte:

Studii universitare de specialitate
Experienta in coordonarea activitatilor de constructii in santiere (HALE INDUSTRIALE)
Aptitudini de conducere si coordonare a activitatilor complexe
Capacitate de organizare
Abilitati de comunicare si munca in echipa

Se ofera:

Salariu atractiv
Lucrare importanta, de portofoliu

Data limita trimitere CV: 30.05.2021