Astăzi este Joi, 24 Octombrie 2019

Impreuna cu clientul nostru, companie multinationala a carei reprezentanta in Romania este localizata in Sibiu, anuntam selectia pentru pozitia de SENIOR FINANCIAL CONTROLLER cu atributii in planificarea, controlul si raportarea performantei economice.

Asteptam CVurile celor interesati la adresa: candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

realizarea analizei de profitabilitate
monitorizarea costurilor companiei
analiza riscurilor
implicare in procesul de bugetare / respectare a bugetului
intocmeste si transmite rapoarte interne si externe solicitate de grup

Cerinte:

studii superioare finalizate (economice
cunostinte solide de operare SAP
experienta profesionala in domeniul financiar
cunostinte de contabilitate si fiscalitate romaneasca
cunostinte de limba engleza - nivel avansat
gandire analitica
abilitati de lucru in echipa

Se ofera:

Pachet salarial atractiv
Dezvoltarea carierei intr-o companie multinationala